Mina olen Jane Aus. Olen lõpetanud skulptuuri eriala Kõrgemas kunstikoolis Pallas ja töötan kunstnik-butafoorina teatris Vanemuine. Ehete valmistamisega olen tegelenud aastast 2010. Põhitöö ja ehete
valmistamise kõrval olen kahe lapse ema, tegelen muusika ja maalimisega ning kogun eksootilisi taimi.

Seco bränd sündis 2014. aasta sügisel kui otsustasin keskenduda metallist ehete valmistamisele. Täna on tootevalikus peamiselt hõbedast valmistatud ehted ning kõik, mida valikust leiad, on minu poolt käsitsi valmistatud Tartus asuvas stuudios.
Minu peamisteks inspiratsiooniallikateks on loodus ja minimalism. Ehete valmistamisel eelistan taaskasutatud hõbedat, mis pärineb ehete valmistamise jääkidest, vananenud elektroonikast ja -meditsiinitehnikast. Selle materjali omadused ja kvaliteet on sama, mis tavalisel hõbedal, kuid see on toodetud palju keskkonnasõbralikumal viisil.

E-poest leiad valiku seeriatooteid, mis kuuluvad erinevatesse kollektsioonidesse. Tavaliselt valmib Sinu tellitud toode alles pärast tellimuse saabumist, seetõttu on ka tarneaeg veidi pikem. Aeg-ajalt valmistan ehteid ka eritellimusena. Eritellimuse vormistamiseks ootan Sinu päringut aadressile info@seco.ee või läbi vormi, mille leiad kodulehel alajaotusest kontakt.Seco by Jane Aus on osalenud:

2016 Antoniuse moeetendus
2019 Estonian Fashion Festival